fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

Asiatic Peel AAsiatic Peel B
ASIATIC PEEL ® – PIELĘGNACJA SKÓRY ODWODNIONEJ I SUCHEJ: NAWILŻENIE I ODŻYWIENIE
ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem zabiegu jest czysty kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz składniki o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro- równowagę skóry, a dzięki odbudowie bariery naskórkowej, wzmacniają jego system ochronny. Cera odzyskuje promienność i blask, a zmarszczki powstałe na skutek odwodnienia zostają zredukowane. Skóra jest bardziej elastyczna i wolniej się starzeje.
WSKAZANIA

  • Skóra sucha, odwodniona
  • uczucie ściągnięcia
  • brak jędrności
  • zaburzona bariera hydrolipidowa
  • zmarszczki wynikające z odwodnienia skóry
PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg Asiatic Peel składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym.

KROK 1: PEELING - w sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu.

KROK 2: SERUM - skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym. Jego zadaniem jest silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze. Dodatkowo silnie regeneruje barierę naskórkową, utrzymując odpowiednią równowagę lipidów.

KROK 3: MASKA - to wyjątkowa maska z wiskozy, która wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.
Pojedynczy zabieg Pakiet 4 zabiegów
Asiatic Peel – twarz 200 zł 740 zł
Asiatic Peel – twarz, szyja, dekolt 230 zł 830 zł
Bezpłątny-PayCode