fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

coloderm Bcoloderm A
OPIS
PIELĘGNACJA NAPRAWA I STYMULACJA DLA KAŻDEJ CERY

Dzięki synergii dwóch dobroczynnych składników: colostrum (zwanego "młodziwem") i kompleksu triceramidów, zabieg i produkty do pielęgnacji domowej zapewniają wielokierunkową pielęgnację wspomagającą procesy zachowujące młodość bez agresywnej walki z biologią. Wpływają także na zachowanie równowagi skóry, szczególnie tej problematycznej m.in. w przebiegu trądziku pospolitego, różowatego, AZS i deficytu lipidów w naskórku.
PRZEBIEG ZABIEGU
COLODERM PRO-AGE TREATMENT ® składa się z trzech kroków zabiegowych. Wykorzystuje bioaktywny potencjał autorskiego połączenia naturalnych składników colostrum i trzech ceramidów:

KROK 1: PEELING - idealne przygotowanie skóry do kolejnych kroków procedury. Bazuje na ekstraktach bogatych w enzymy owocowe oraz usieciowanej papainie. Sprzyja powstawaniu nowych komórek oraz zwiększa absorpcję składników z kolejnych etapów zabiegu.

KROK 2: AMPUŁKA - kwintesencja zabiegu bazująca na colostrum - drogocennym składniku, który zawiera ponad 250 związków aktywnych (np. czynniki wzrostu, laktoferyna, immunoglobuliny itd.). Troskę o naturalne piękno wzmacnia obecność kompleksu trzech ceramidów, które wbudowują się w zniszczoną strukturę cementu międzykomórkowego i uszczelniają go. Dodatkowo niacynamid, kwas hialuronowy i arbutyna potęgują wielopłaszczyznowe działanie, intensywnie nawilżając, globalnie wzmacniając jej kondycję, oraz naturalną zdolność do ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

KROK 3: MASKA - maska naprawcza zawierająca colostrum o właściwościach silnie stymulujących skórę do autoodnowy. Bogactwo potrójnych ceramidów oraz kwasu hialuronowego, działa jak potężna tarcza, która dogłębnie odżywia i zapobiega utracie wody, jednocześnie regenerując osłabioną i podrażnioną skórę.