fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

dermetisdermetis
PEELINGI CHEMICZNE Peel Mission®
Monopeelingi Peel Mission® dają możliwość łączenia kilku eksfoliantów w trakcie jednego zabiegu, przez co potęgują jego efekty. Farmaceutyczna receptura pozwala stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno - naprawcze w skórze, wpływając na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu, tj.:
• Trądzik
• Cera naczynkowa i wrażliwa
• Zmarszczki/objawy starzenia
• Przebarwienia
• Rozszerzone pory
• Skóra odwodniona i sucha

Zaliczane do zabiegów nieinwazyjnych, poza delikatną siłą złuszczania cechują się wielokierunkowym działaniem terapeutycznym.

Wskazania:
skóra odwodniona, zmęczona, z objawami fotouszkodzenia, wrażliwa, zaskórniki, blizny potrądzikowe, normalizacja pracy gruczołów łojowych.

P/wskazania:
trądzik różowaty w stanie aktywnym, zmiany dermatologiczne na skórze, opryszczka, skłonność do keloidów.

Zalecana częstotliwość:
Zabiegi najczęściej przeprowadza się w seriach - ilość zabiegów jest uzależniona od potrzeb skóry. Peeling migdałowy (powierzchowny) może być stosowany bez względu na porę roku, pozostałe rodzaje kwasów rekomenduje się stosować w okresie od jesieni do wiosny.

CENA: od 160 zł


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi promocjami na zabiegi eksfoliacji kwasami w zakładce "Promocje & Nowości".

Retises CT Yellow PeelRetises CT Yellow PeelB_
RETISES CT Yellow peel®
Z upływem czasu warstwa rogowa naskórka staje się grubsza, skóra staje się sucha, pojawiają się zmarszczki oraz przebarwienia. Dzięki zabiegowi profesjonalnemu RETISES CT Yellow peel na bazie trzech form retinolu i witaminy C uzyskujemy: - przywrócenie elastyczności i napięcia skóry,
- zmniejszenie widoczności zmarszczek i linii mimicznych,
- poprawę nawilżenia skóry,
- ujednolicony koloryt, rozjaśnienie przebarwień,
- mniej widoczne pory.

W 2018r. RETISES CT Yellow Peel otrzymał Prix de Beauté – prestiżową nagrodę magazynu Cosmopolitan za najlepszy zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny.

CENA: od 250 złZapraszamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi promocjami na zabiegi depilacji laserowej w zakładce "Promocje & Nowości".