fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

AROSHA_AAROSHA_B
PROGRAMY ZABIEGOWE
AROSHA ADIPOCEL KIT – program dedykowany do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Łączy różne składniki aktywne, mające na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

AROSHA AQUA DRAIN KIT – program pomagający usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny.

AROSHA FIRMING KIT – program skupiony na poprawie jakości skóry, silnie ujędrnia, modeluje, nawilża.

AROSHA LIPOFIT KIT – program o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, zaprojektowany z myślą o problematycznej partii ciała jaką jest brzuch. pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu.
OPIS
Bandaże Arosha to profesjonalne programy zabiegowe stworzone przede wszystkim do walki z cellulitem (także wodnym), obrzękami, miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową i utratą jędrności skóry. Efekty tej nieinwazyjnej, bezbolesnej i niewymagającej rekonwalescencji procedury, m.in. zmniejszenie obwodów ciała – nawet do 3 cm, są widoczne już po pierwszym zabiegu.
Miękka, delikatna bawełna, z której wykonane są bandaże sprawia, że nie powodują one niekomfortowego ucisku, przy jednoczesnych korzyściach działania kompresyjnego. Dzięki temu składniki odżywcze, którymi nasączony jest materiał, szybciej i skuteczniej docierają do zlokalizowanych głębiej tkanek, przynosząc spektakularne efekty.
Ujędrnienie skóry, zwiększenie jej gęstości i gładkości, a także głębokie nawilżenie i poprawa krążenia są wynikiem synergicznego działania precyzyjnie dobranych składników. Karnityna, fosfatydylocholina, kofeina, ekstrakty z karczocha, skrzypu i zielonej herbaty, guarana, kwas mlekowy, alantoina, mięta pieprzowa, proteiny mleczne i escyna, to tylko niektóre z substancji aktywnych, jakimi nasączone są bandaże.
Ich wyjątkowa kombinacja sprawia, że mamy do czynienia z wszechstronnym i elastycznym zabiegiem, pozwalającym na indywidualny dobór z uwzględnieniem preferencji każdego klienta, a także wymagań jego skóry.

TERAPIE ŁĄCZONE - ZWIĘKSZAMY EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGÓW AROSHA.

Redukcja cellulitu, likwidacja obrzęków i wyraźne ujędrnienie to tylko niektóre z możliwości, jakie dają bandaże Arosha. Dzięki zastosowaniu dodatkowych technologii jak: presoterapia, elektrostymulacja i ultradźwięki, które stały nieodłącznym elementem zabiegów Arosha w DERMETIS, obserwujemy znaczne zwiększenie efektywności zabiegów body wrapping.

CZAS TRWANIA
60 – 90 minut

NAJLEPSZY EFEKT
Seria 6-8 zabiegów

CZĘSTOTLIWOŚĆ
1–2 w tygodniu

KTO WYKONUJE?
kosmetolog

REKONWALESCENCJA
brak

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi promocjami na zabiegi "Promocje & Nowości".
Pojedynczy zabieg 220zł
Pakiet 4 zabiegów 790 zł
Pakiet 8 zabiegów 1450 zł
Pojedynczy zabieg 220zł
Pakiet 4 zabiegów 790 zł
Pakiet 8 zabiegów 1450 zł
Pojedynczy zabieg 220zł
Pakiet 4 zabiegów 790 zł
Pakiet 8 zabiegów 1450 zł
Pojedynczy zabieg 230 zł
Pakiet 4 zabiegów 850 zł
Pakiet 8 zabiegów 1500 zł
Bezpłątny-PayCode