fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

Retises CT Yellow PeelRetises CT Yellow PeelB_
RETISES CT Yellow Peel ® – Rewitalizacja i stymulacja skóry do odnowy
3-RETISES CT Yellow Peel to zabieg o pełnym spektrum działania na problemy skórne. Doceniany zwłaszcza za działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrnia skórę, wyrównuje jej koloryt i strukturę, redukuje także objawy fotostarzenia, rozjaśnia przebarwienia i działa normalizująco.

Widoczne oznaki starzenia skóry, takie jak: sucha skóra, pojawiające się zmarszczki oraz przebarwienia, a także pogrubiająca się z upływem czasu warstwa rogowa naskórka, to powszechne problemy estetyczne, u podstaw których leżą zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
Dzięki profesjonalnemu zabiegowi 3-RETISES CT Yellow Peel, na bazie trzech form retinolu zamkniętego w liposomach oraz najbardziej stabilnej formy witaminy C, można uzyskać wyraźną poprawę kondycji skóry.
Witamina C w połączeniu z retinolem ma silne właściwości antyoksydacyjne i depigmentujące, ponadto wyrównuje koloryt, dodaje skórze blasku i widocznie odmładza. Z kolei retinol, dzięki działaniu złuszczającemu, pobudza naturalny proces odnowy skóry.
Już zaledwie kilka zabiegów pozwala uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia skóry.
WSKAZANIA

 • Odmładzanie skóry
 • Skóra szara i pozbawiona blasku
 • Widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem
 • Przebarwienia
 • Poprawa jędrności skóry
 • Hiperpigmentacja
 • Hiperkeratynizacja
 • Skóra trądzikowa
 • Skóra dojrzała
 • Melasma
 • Rozstępy
PRZEBIEG ZABIEGU
RETISES CT Yellow Peel jest dwufazowym peelingiem dermatologicznym, który wzmacnia i przyspiesza efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i redukujących hiperpigmentacje.

KROK 1: Ampułka zawierająca system 3-vitC - najbardziej stabilną formę witaminy C. Witamina C w połączeniu z retinolem ma silne właściwości antyoksydacyjne i depigmentujące. Wyrównuje koloryt, dodaje skórze blasku i widocznie odmładza.

KROK 2: MASKA KREMOWA - w której skład wchodzi kombinacja 3 rodzajów retinolu zamkniętego w liposomach oraz kwas hialuronowy. Po aplikacji produkt pozostawia się na skórze na czas wskazany przez kosmetologa.
W odróżnieniu od peelingów „starej generacji”, Retises nie powoduje gwałtownego złuszczania ani podrażnienia.
Po upływie ok. 24 - 48 godz. odczuwalne jest wyraźne napięcie skóry, któremu towarzyszy lekkie podrażnienie i zaczerwienienie.

W pierwszym lub drugim tygodniu po zabiegu skóra przejdzie proces odnowy komórkowej, przebiegający często z widocznym złuszczaniem naskórka oraz różnym stopniem podrażnienia (zaczerwienienie, napięcie, pieczenie). W tym czasie skóra wymaga szczególnej pielęgnacji.
Aby proces regeneracji skóry przebiegał prawidłowo, bezwzględnie należy przestrzegać zaleceń specjalisty, w tym pamiętać o konieczności fotoprotekcji.

W zależności od kondycji skóry i oczekiwań co do efektów, można wykonywać go oddzielnie, lub jako jeden z elementów złożonej terapii skóry z wykorzystaniem innych peelingów i mikronakłuwania.
Najlepsze efekty przynoszą zabiegi wykonywane w serii 3 - 4.
EFEKTY
Efektem zabiegu jest widocznie odmłodzona i odświeżona skóra. Do pozostałych efektów kuracji należą:

• przywrócenie elastyczności i napięcia skóry
• zmniejszenie widoczności zmarszczek i linii mimicznych
• poprawa nawilżenia skóry
• ujednolicony koloryt, rozjaśnienie przebarwień
• mniej widoczne pory

Łącząc w sobie działanie trzech rodzajów wysokostężonego retinolu z antyoksydacyjnym działaniem witaminy C, w stabilnej postaci glukozydu askorbylu, Retises staje się zbiegiem zarówno redukującym niedoskonałości jak i zapobiegającym procesom starzenia się skóry.
Poza działaniem złuszczającym, przyspieszającym wymianę komórkową, dzięki czemu dochodzi do rozjaśnienia powierzchownych zmian pigmentacyjnych, retinol wykazuje działanie hamujące rozrost komórek barwnikowych oraz redukcję produkcji melaniny.
Jednoczesne zastosowanie w zabiegu retinolu oraz witaminy C - wykazującej również działanie depigmentujące, pozwala na stopniowe rozjaśnianie plam, wyrównanie kolorytu skóry oraz przywrócenie blasku.
Pojedynczy zabieg Pakiet 4 zabiegów
RETISES CT Yellow Peel
twarz
250 zł 890 zł
RETISES CT Yellow Peel
twarz, szyja
300 zł 990 zł
RETISES CT Yellow Peel
twarz, szyja, dekolt
350 zł 1090 zł
Bezpłątny-PayCode