Stymulatory tkankowe – naturalna biostymulacja

fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

twarz
Jak poprawić owal twarzy?
10 lipca 2021

Stymulatory tkankowe – naturalna biostymulacja

Obraz2-1200x480

Stymulatory tkankowe to obecnie topowe produkty wykorzystywane w medycynie estetycznej, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Z upływem czasu skóra traci naturalną elastyczność, co spowodowane jest utratą kolagenu i pogorszeniem funkcji fibroblastów w skórze. Pojawia się zatem pytanie – jak poprawić napięcie i elastyczność skóry? Rozwiązaniem będą zabiegi z zastosowaniem stymulatorów tkankowych – aktualnie jednymi z najczęściej stosowanych produktów anty-aging.

Stymulatory tkankowe to substancje, które dają nam naturalny efekt odmładzania skóry bez zmiany rysów twarzy a poprawiające jej naturalny owal. Odmładzanie skóry za pomocą stymulatorów opiera się na stymulowaniu, a nie na wypełnianiu tkanek jak w przypadku kwasu hialuronowego. Po wykonaniu serii zabiegów z użyciem stymulatorów skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a zmarszczki ulegają wypłaceniu. Jeżeli zatem zależy nam, aby efekt zabiegu utrzymywał się dłużej i był bardziej naturalny, wówczas możemy skorzystać ze stymulatorów tkankowych.

Substancje aktywne zawarte w stymulatorach tkankowych to głównie:

  • polinukleotydy
  • polikaprolakton
  • hydroksyapatyt wapnia
  • kwas l-polimlekowy
  • kwas hialuronowy o dużym stężeniu

Dla kogo przeznaczone są zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów?

→ Idealne dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymaga dogłębnego nawilżenia.

→ Dla kobiet które cenią naturalny, młody, promienny wygląd bez dużej ingerencji.

→ Jako profilaktyka anti-aging.

Za co cenimy stymulatory?

  • całkowicie naturalna terapia
  • krótki zabieg, praktycznie bezbolesny
  • tylko 4  – 5 wkłuć na stronę
  • natychmiastowy efekt
  • długotrwałe rezultaty

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry, a bezpośrednio po nim, można wrócić bez problemu do codziennych aktywności. W celu uzyskania najlepszych efektów, zabiegi wykonuje się w serii – 3 zabiegi, w zależności od użytego preparatu, co 2 -4 tygodnie.

 

 

Dodaj komentarz