Jak poprawić owal twarzy?

fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

Mezoterapia igłowa
Kiedy wybrać mezoterapię igłową?
1 marca 2021
Obraz2-80x80
Stymulatory tkankowe – naturalna biostymulacja
22 listopada 2022

Jak poprawić owal twarzy?

twarz

Wraz z wiekiem twarz niestety traci objętość i uwydatniony, młodzieńczy kontur. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, by poprawić owal twarzy i tym samym przeciwdziałać procesom starzenia. Jak to zrobić?

CARBOLIFT, czyli niezawodny sposób na podniesienie owalu twarzy

CARBOLIFT to nazwa zabiegu, który jest nieinwazyjny i pozwala na stymulację skóry, aby zwiększyć transport krwi oraz tlenu, a także poprawić mikrokrążenie. Doskonale sprawdza się więc jako metoda poprawiania owalu twarzy oraz likwidowania drugiego podbródka. Jego zaletą jest dodatkowo niwelowanie zmarszczek oraz uczucie większego napięcia skóry. Nie można nie wspomnieć o jego bardzo szybkich efektach, które można zauważyć zaledwie po tygodniu.

Zastosowanie kwasu hialuronowego

Najczęściej stosowanym wypełniaczem, który doskonale sprawdza się w przypadku chęci poprawy owalu twarzy, jest kwas hialuronowy. Naturalnie występuje w organizmie każdego człowieka, dlatego też ryzyko ewentualnej reakcji alergicznej i niepowodzenia zabiegu jest na naprawdę niskim poziomie.

Kwas doskonale sprawdzi się również w przypadku chęci nawilżenia skóry oraz przywrócenia jej elastyczności. Dlatego jego zastosowanie w medycynie estetycznej jest zdecydowanie szersze i warto omówić je z kosmetologiem.

Przyjemne i skuteczne masaże

Poza innowacyjnymi zabiegami i takimi substancjami jak kwas hialuronowy, efekty w postaci poprawy owalu twarzy można osiągnąć również dzięki masażom twarzy, które wykonujemy w naszym gabinecie. Warto, aby wykonywał je profesjonalista, bowiem nieprawidłowe ruchy mogą spowodować efekt odwrotny do zamierzonego, a także mogą doprowadzić do rozciągnięcia skóry. Najlepiej więc skonsultować się ze specjalistą, który wskaże, jakie ruchy będą adekwatne.

Oczywiście w przypadku tego typu masażów nie można zapomnieć o odpowiednich kosmetykach oraz o regularności. Zabiegi nie przyniosą bowiem efektów, jeśli będą wykonywane zbyt rzadko.

Jak widać istnieje wiele sposób na poprawę owalu twarzy, a najbardziej skuteczne są różnego rodzaju nowoczesne metody wykonywane w gabinetach kosmetycznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zachęcamy do kontaktu.

Dodaj komentarz