Kiedy wybrać mezoterapię igłową?

fv
insta

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

PODARUJ PREZENT MARZEŃ
NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
O SZCZEGÓŁY
+48 508 753 ... (kliknij, aby zobaczyć)

70Nafc308ce-6d98-4129-8082-59819dceee74-80x80
Jak pielęgnować dłonie? – częsta higiena rąk a problemy ze skórą.
16 listopada 2020
twarz
Jak poprawić owal twarzy?
10 lipca 2021

Kiedy wybrać mezoterapię igłową?

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest obecnie jednym z szerzej polecanych zabiegów estetycznych. Wynika to przede wszystkim z jej skuteczności, jak i wszechstronności działania. Koktajle, czyli specjalne mieszanki składników odżywczych przygotowywane indywidualnie do każdego zabiegu umożliwiają dogłębne i właściwie działanie przy konkretnym problemie skórnym.

Czy jest to zabieg dla każdego? Z pewnością nie, po pierwsze dlatego, że istnieją wyraźne przeciwwskazania do jego wykonania, które specjalista musi wykluczyć, a po drugie zabieg polega na nakłuwaniu skóry i wprowadzaniu w nią substancji odżywczych. Dokonuje się tego za pomocą igły i strzykawki lub specjalnej kaniuli. Mimo wszystko jednak osoby bardziej wrażliwe na takie doznania mogą mieć problem ze zniesieniem zabiegu, choć zdaniem wielu powoduje on raczej dyskomfort

W jakich sytuacjach sprawdza się mezoterapia igłowa?

Medycyna estetyczna wymienia szereg wskazań do przeprowadzenia mezoterapii igłowej. Zabieg ten doskonale sprawdza się w łagodzeniu zmian pojawiających się na skutek starzenia się skóry. Zarówno jeśli mamy do czynienia ze starzeniem wynikającym z wieku, jak i z fotostarzeniem. Odpowiednie koktajle odżywcze pozwalają na poprawę elastyczności i stanu nawilżenia skóry, dodanie skórze blasku, usunięcie linii i zmarszczek, poradzenie sobie z wiotkością skóry, możemy również usunąć cienie i zmarszczki pod oczami. Jednak oprócz tego mezoterapia doskonale sprawdza się również w walce z cellulitem, przebarwieniami, nadmiernym łojotokiem, czy słabymi i wypadającymi włosami. Można więc śmiało stwierdzić, że jest to wyjątkowy zabieg estetyczny który sprzyja naszej urodzie i młodości.

Co jest ważne jeśli decydujemy się na zabieg mezoterapii?

Przede wszystkim wybierzmy się do profesjonalnej i sprawdzonej kliniki. Pamiętajmy, że najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i jeśli w czasie wywiadu okaże się, że występują u nas przeciwwskazania do jego wykonania, to nie starajmy się przeprowadzić go na siłę, gdyż może się to wiązać z konsekwencjami dla naszej skóry. Warto również zauważyć, że wiele przeciwwskazań jest czasowych, w związku z czym wystarczające jest wówczas odłożenie zabiegu w czasie dla zwiększenia poziomu własnego bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz